AKTUALNOŚCI
Sześć bramek Jutrzenki Drzewce

W środowe popołudnie dokończono mecz drugiej kolejki skierniewickiej klasy okręgowej. Jutrzenka Drzewce dograła 40 minut spotkania z Macovią Maków. 28 sierpnia sędzia mecz przerwał z powodu burzy około 50 minuty przy stanie 1:0 dla Jutrzenki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0. 

Promocja plecaki sportowe keeza

Dwa gole strzelił Cezary Dominiak, a po jednym Dominik Jedynak, Krystian Siatkowski, Mariusz Matusiak i Damian Skopiński. Jutrzenka jest mistrzem jesieni skierniewickiej klasy okręgowej. W 15 meczach zgromadziła 40 punktów i o pięć wyprzedza Zryw Wygoda, a o siedem GLKS Wołucza.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
7 miesięcy temu

Takie realia są w Skierniewickiej okręgowe, Po meczu w Drzewcach zawodnicy zawsze wracaja usyfieniiiii bo brak wody w ” szatniach’ ‚a jak w brzuszku zaboli to do lasu, pewnie prezes piwa nie wypił bo głupio by było sikac na łonie natury:) a nie daj Boże na dwojke:) ale pewnie były obiecanki że wszystko się modernizuje… I wszyscy rozstali się z uśmiechem.. Byłem też na meczu w Godzianowie Olimpia Chasno przebierala się przed meczem( 16listopad) na parkingu przed boiskiem bo pdobno nie miał kto Orlika otworzyć… I teraz pytanie Kto wydaje licencje…!!!!!!????? Czy ta osoba i organ szanuje pozostałe kluby oraz… Czytaj więcej »

HahahahahhHz
7 miesięcy temu

Jak to ławki drewniane jak to linia nie widać jak to baraki dla zawodników i sędziów?to jednak nie ma równego traktowania?w okręgu piotrkowskim wszystkie drużyny musiały się dostosować do przepisów i nigdzie baraków nie znajdziecie linię to sędzia powinien zareagować a ławek drewnianych to już z 10 lat nigdzie nie ma

Szara eminencja
7 miesięcy temu

Jak Jutrzenka ma aspiracje na grę w IV lidze, to wypadałoby: 1. poprawić boisko, 2. zainwestować w wózek do malowania linii na boisku, (bo obecnie ich nie widać), 3. wybudować nową bieżnię lekkoatletyczną (obecna nie spełnia żadnych wymogów i jest po prostu niebezpieczna dla zawodników), 4. kupić nowe ławki rezerwowe, 5. rozwalić ten hangar który udaje szatnie dla zawodników i sędziów, 6. zainstalować piłkochwyty, 7. ogrodzić boisko od trybun (by „kibice” nie spacerowali sobie po boisku w przerwie meczów) 8. wybudować nową trybunę (obecne „ławki” nie powinno być nawet na boisku Klasy B. Ciekawi mnie czy Pan Prezes Związku o… Czytaj więcej »