AKTUALNOŚCI
Pionier Baby dziękuje Ministrowi Sportu

To pewnie tylko maleńka kropelka w budżecie Ministerstwa Sportu i Turystyki, ale niezwykle ważna dla małych ośrodków piłkarskich takich jak Pionier Baby w gminie Moszczenica (powiat piotrkowski). Po raz pierwszy maleńki klub (rok założenia 1951) otrzymał wsparcie centralne w wysokości 10 tysięcy złotych i pieniądze te wydał co do złotówki na szkolenie młodzieży i zakup sprzętu.

kurtki zimowe sportowe keeza

Mogliśmy kupić atestowane bramki dla juniorów, zatrudnić trenera odpowiedzialnego za rocznik 2007 i młodsze, a szkoleniem w naszym klubie objętych jest prawie trzydziestu młodych piłkarzy. Pieniądze centralne pozwoliły wielu dzieciakom spełnić marzenia o własnym stroju sportowym, czy rozgrywaniu piłkarskich meczów z rówieśnikami z całego województwa. Za to serdecznie dziękujemy – mówi Marek Kraska, prezes Pioniera.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
CR8
8 miesięcy temu

Po pierwsze: Jeżeli ktoś pod podziękowaniem za fundusze dla dzieci rozpisuje się nt. drużyny seniorskiej to chyba ma problem z kojarzeniem i wiązaniem faktów. Temat dotyczy dotacji dla rocznika 2007 i młodsi. Po drugie: Program „Klub” poprzez który dystrybuowane są pieniądze z MSiT jest formą wsparcia mniejszych klubów (stowarzyszeń) z różnych dyscyplin sportu (szczegóły są opisane na stronie MSiT). Nie każdy klub, który złoży wniosek otrzymuje automatycznie dotację – są też odmowy ale wiadomo – jeżeli złożysz wniosek – jest szansa że pozyskasz środki. Należy wiedzieć też że pozyskując dotację musisz zapewnić minimum 10% wkładu własnego. Pionier jak i wiele… Czytaj więcej »

Kibic 1992
8 miesięcy temu

Brawo Panie Ministrze, więcej takich akcji 🙂 Tylko PIONIER !!!!

B-klasowiec
8 miesięcy temu

Do Woźny stadionu :
Szanowny Gamoniu chyba nie wiesz co mówisz.Od wiosny szykuje się tam taka paka że hej,pojawił się strategiczny sponsor i myśle że zawodnicy z czwartej ligi tam przejda-niewyobrażalne pieniądze tam beda,drugi Niedośpielin sie szykuje więc trenujcie ostro w Woźnikach i Grocholicach..