AKTUALNOŚCI
Kibice GKS Bełchatów nie odpuszczają

Po dwóch demonstracjach w Bełchatowie oraz zablokowaniu dróg dojazdowych do kopalni i elektrowni kibice GKS Bełchatów nie zamierzają poprzestać. Walczą o swój klub i 11 grudnia zapowiadają kolejny protest w formie blokady przejść dla pieszych (zgodnie z przepisami ruchu drogowego). Jak piszą w swoim oświadczeniu – ich protesty nie są wymierzone w pracowników, ale w spółkę PGE.

Promocja plecaki sportowe keeza

Grożący GKS-owi upadek to policzek nie tylko dla jego sympatyków, ale dla całego naszego miasta, które straci jedyny Klub piłkarski, grający od kilkudziesięciu lat na poziomie centralnym. To kolejna spowodowana względami politycznymi decyzja przeciw naszemu miastu, po pominięciu dekadę temu Bełchatowa przy ustalaniu przebiegu budowanej wówczas trasy S8. To również pozbawienie Bełchatowian jednej z ostatnich atrakcji w tym mieście, a co za tym idzie kolejny gwóźdź do trumny Bełchatowa – czytamy w oświadczeniu.

11
Dodaj komentarz

11 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
10 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Mieszkaniec

Spółka jest spółką musi dać rozdają po całej Polsce ale gdzie jest to bogate miasto z panią prezydent Czechowska która powinna minimum 3 000 000 dać bo to jest Promocja miasta ale ona siedzi i gnieździe pod fotel ale to taka jest ta władza