AKTUALNOŚCI
Pięć lat kary za kopnięcie rywala

Nie było taryfy ulgowej wobec bandyckiego zachowania piłkarza A-klasowego GLKS Biała, który skopał leżącego rywala z LKS Wierzchlas. Wydział Dyscypliny ŁZPN zdyskwalifikował napastnika aż na pięć lat. Przypomnijmy, że do scen rodem z filmu sensacyjnego doszło po zakończeniu spotkania, które wygrał GLKS 2:1. Wezwana została policja i karetka pogotowia, która zabrała piłkarza do szpitala w Wieluniu.

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
7 miesięcy temu

Zawieszeni to również powinni być sędziowie, nie przypadkowo po meczu razem z drużyną z Białej, świętowali brutalny napad na zawodnika z drużyny przeciwnej. Zastanawia mnie też, czy w przypadku gdy, któryś z sędziów zostałby tak pobity, czy również jego koledzy by tego nie widzieli? sięgając równocześnie po piłki. Śmieszy mnie też naiwność niektórych, że zawodnik z 2 zostanie bezkarny. Są już zeznania świadków na policji, że to on rozpoczął bójkę i pierwszy uderzył. Mam nadzieję, że proces karny i cywilny to potwierdzi.

kibic
7 miesięcy temu

widzę, że opuściłeś lekcje języka polskiego, na których było czytanie tekstów ze zrozumieniem – ja nie mówię, że nagranie jest podrobione czy niewiarygodne, tylko, że powinno być zabezpieczone przez policję aby osoby postronne nie miały do niego dostępu, co nie zostało zrealizowane w tym przypadku; mówię też, że na nagraniu widać pierwszy ruch ręką zawodnika z Białej, a potem reakcję zawodnika z Wierzchlasu; podsumowując – samym swym dobiegnięciem i chwyceniem za gardło zawodnika z Wierzchlasu, zawodnik z nr2 z Białej stał się agresorem, a reakcja zawodnika z Wierzchlasu to już tylko obrona konieczna, więc nie próbuj mówić, że całe zdarzenie… Czytaj więcej »

kibic
7 miesięcy temu

widzę, że opuściłeś lekcje języka polskiego, na których było czytanie tekstów ze zrozumieniem – ja nie mówię, że nagranie jest podrobione, tylko że powinno być zabezpieczone przez policję, tak aby osoby postronne nie miały dostępu do niego, a ten warunek nie został spełniony;