AKTUALNOŚCI
Sławomir Majak nie jest już trenerem KSZO

Zarząd trzecioligowego KSZO Ostrowiec Świętokrzyski podjął decyzję o nie przedłużaniu umowy z trenerem pierwszej drużyny Sławomirem Majakiem (na zdjęciu). Mieszkający pod Radomskiem szkoleniowiec przejął KSZO od września 2019 roku. Pod jego batutą drużyna wygrała w grupie czwartej III ligi pięć meczów, pięć zremisowała i trzy przegrała.

Nie wiadomo jeszcze kto będzie jego następcą Sławomira Majaka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dla najlepszego polskiego piłkarza z 1997 roku KSZO było 18 klubem, w którym pracował jako trener. Od 2017 roku były to kolejno: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Sokół Ostróda, Unia Swarzędz, Sokół Aleksandrów, KKS Kalisz i ostatnio KSZO Ostrowiec. Największym trenerskim sukcesem Majaka jest bez wątpienia seria awansów z Concordią Piotrków (przejął ją w IV lidze i wprowadził do II ligi) oraz wygranie III ligi z Drwęcą, która wyprzedziła wówczas ŁKS Łódź.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Szara eminencja
7 miesięcy temu

Może teraz Pilica Przedbórz i powalczenie o awans do IV ligi, lub powrót do „nowego – starego” klubu i powtórka z awansami z Concordią Piotrków Trybunalski.
Tak czy inaczej, powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.