AKTUALNOŚCI
Andrzej Rybski w KEEZA Termach Nerze

W piątek (10 stycznia) przygotowania do rundy wiosennej rozpoczyna drużyna KEEZA Term Neru Poddębice, której nowym trenerem został Witold Obarek. Na piątkowych zajęciach pojawić ma się Andrzej Rybski, który grał ostatnio w drużynie rezerw łódzkiego Widzewa, a w przeszłości zaliczył 19 meczów w ekstraklasie broniąc barw Lechii Gdańsk.

Na zajęciach poddębickiej drużyny ma być także były widzewiak Mariusz Rachubiński, który występował ostatnio w Andrespolii Wiśniowa Góra i LKS Różyca.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Igor
4 miesięcy temu

Markos trenerem w Polsce może być każdy, nawet osoba bez papierów. Wystarczy zrobić „myk” z tym że asystentem jest osoba posiadająca uprawnienia i która jest zawsze na meczu. Co to za problem?

Kamil
4 miesięcy temu

Obawiam sie ze wzmacniajac się zawodnikami z A klasy i okręgowej którzy najlepsze lata mają za sobą Ner nie utrzyma się w czwartej lidze…

Markos
4 miesięcy temu

Może redakcja odpowie na pytanie ? !Jak trenerem może zostać osoba nie posiadająca ważnych uprawnien oraz nie mająca ważnej licencji. Wystarczy sprawdzić na Łączy nas piłka że pana Obarka nie ma wśród licencjonowanych trenerów w Polsce -!!!!

wujo
4 miesięcy temu

Rachu dobry zawodnik ale ostatni mecz zagrał 3 lata temu.

Kamil
4 miesięcy temu

Watpliwe wzmocnienia niestety….