AKTUALNOŚCI
Duże zmiany w Victorii Rąbień

Siedem meczów sparingowych rozegra w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną lider łódzkiej klasy A (grupa III) Victoria Rąbień. W klubie doszło do dużych zmian organizacyjnych. Nowym prezesem został Łukasz Wijata, wiceprezesem do spraw piłki seniorskiej pozostał zaś Marcin Konarzewski. Sekretarzem klubu jest Michał Baliński, a skarbnikiem Michał Seliger.

Promocja plecaki sportowe keeza

Dotychczasowy prezes Adam Syguła został zaś członkiem zarządu, podobnie jak Michał Waszczykowski.

Victoria pierwszy mecz sparingowy rozegra 2 lutego w Konstantynowie z miejscowym KAS. Spotkanie rozpocznie się o 16:00. Tydzień później w Aleksandrowie Łódzkim klub z Rąbienia spotka się z Włókniarzem Pabianice (9 lutego – 15:00). 15 lub 16 lutego rywalem Victorii będzie ŁKS III Łódź. 22 lutego w Aleksandrowie odbędzie się mecz z LKS Rosanów. Tydzień później (29 lutego) Victoria zagra z Orłem Parzęczew. 7 marca rywalem będzie Jagiellonia Tuszyn, a 14 marca Górnik Łęczyca.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kacper
4 miesięcy temu

Boras właściel konsorcjum budowlanego który w niedalekim Aleksandrowie stworzył prężnie działający klub. Tylko że prężnie to on działał w mediach.

Jasiek
4 miesięcy temu

Tego pocybuta chyba żart….

Boras
4 miesięcy temu

A kto to taki ???

kacper
4 miesięcy temu

A ja mam lepszego kandydata na prezesa, nawet blisko boiska klubowego mieszka, ma doświadczenie gościu i wszędzie go chwalą – zawodnicy, trenerzy, działacze, kontrahenci, klienci.