AKTUALNOŚCI
RKS Radomsko testuje kolejnych graczy

Piłkarze trzecioligowego RKS Radomsko przygotowują się do rundy wiosennej. Z zespołem trenera Dominika Bednarczyka trenują nowi piłkarze. Jest w tej grupie Nigeryjczyk Peter Suswam, który grał ostatnio w klubie Plateu United. W przeszłości wystąpił dwa razy w seniorskiej reprezentacji swojego kraju. RKS nie byłby jego pierwszym polskim klubem.

Suswam grał bowiem w Stali Rzeszów. Ponadto trenuje Filip Bednarski z PTC Pabianice, Sebastian Kurek z KS Niedośpielin. Szansę dostał także Wiktor Jurczyk. To zawodnik drużyny rocznika 2003. Testy zakończył natomiast Piotr Barwiński z Sarmacji Będzin. Szkoleniowiec RKS nie podjął jeszcze decyzji, czy gracz pozostanie w jego drużynie. W najbliższych dniach powinni pojawić się kolejni zawodnicy na treningach RKS.

W najbliższą środę (15 stycznia) radomszczanie zmierzą się na wyjeździe ze Skrą Częstochowa i będzie to pierwszy zimowy sparing trzecioligowca.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Matsooo
4 miesięcy temu

Suswam rundę jesienną spędził w Victorii Skarszew – liderze jednej z wielkopolskich grup ligi okręgowej.

4 miesięcy temu

Promowanie w rksie to jak liczenie na to,że jako tirowka zrobi się karierę w modelingu 😀

Tomasz K
4 miesięcy temu

Jak o kasę nie będzie się upominał to zostanie podobno roszczeniowy jest a w sejfie samo nie nakapie ,narazie dobrze by było jakby grał na chwałę klubu i się promował po co mu pieniądze.

4 miesięcy temu

Czekają aż pięć strzeli i go oddadzą gdzieś 😀 hahahah

4 miesięcy temu

Wojtczak już zaczął strzelać podobno już trafił w sobotniej grze kontrolnej, a nikt o tym nie napiszę :/ konkrety prosimy, co sie dzieje