Ósme zwycięstwo Gatty Zduńska Wola

Rozkręca się Gatta Active Zduńska Wola. W spotkaniu 14. kolejki Futsal Ekstraklasy zespół trenerów Wojciecha Sopura i Marcina Stanisławskiego wygrał we własnej hali ze Słonecznym Stokiem Białystok 6:3 (2:2). Goście prowadzili w 8. minucie już 2:0, ale zduńskowolanie jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania, a w drugiej połowie zapewnili sobie zwycięstwo.

Niżej notowany Słoneczny Stok Białystok zaskoczył na początku spotkania Gattę i w ciągu 60 sekund dwukrotnie cieszył się ze strzelonej bramki. Podrażniło to gospodarzy. Michał Marciniak strzelił w 13. minucie kontaktowego gola, a tuż przed przerwą bramkę na 2:2 zdobył Daniel Krawczyk. Po zmianie stron wszystko przebiegało już zgodnie z planem. W 28. minucie było 5:2, a bramkarza gości pokonali: Mateusz Olczak, Igor Sobalczyk i ponownie Krawczyk. Wynik spotkania na 6:3 ustalił na cztery minuty przed końcem Sobalczyk. W następnej kolejce (18-19 stycznia) Gatta zagra na wyjeździe w Pniewach z miejscowymi Czerwonymi Smokami.

Gatta Active Zduńska Wola – Słoneczny Stok Białystok 6:3 (2:2)
Bramki dla Gatty: Michał Marciniak 13, Daniel Krawczyk 19, 28, Mateusz Olczak 22, Igor Sobalczyk 28, 36