ŁKS Łódź pokonał Neftczi Baku

Przebywający na zgrupowaniu w tureckiej miejscowości Side beniaminek PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź wygrał mecz sparingowy z Neftczi Baku, wicemistrzem i jednocześnie wiceliderem ekstraklasy Azerbejdżanu aż 4:0 (2:0). Był to pierwszy w 2020 roku mecz sparingowy drużyny prowadzonej przez trenera Kazimierza Moskala i od razu okazałe zwycięstwo.

W najbliższą niedzielę (19 stycznia) łodzianie rozegrają w Turcji drugi sparing. Tym razem z rumuńską Astrą Giurgiu.

ŁKS Łódź – Neftczi Baku 4:0 (2:0)
Bramki: Samuel Corral 7, 38, Przemysław Sajdak 60, Łukasz Sekulski 72, rzut karny

ŁKS. I połowa: Malarz – Bogusz, Rozwandowicz, Dąbrowski, Klimczak – Ratajczyk, Piątek, Wolski, Guima, Ramirez – Corral. II połowa: Budzyński – Grzesik, Dąborowski, Sobociński, Vidmajer – Sajdak, Srnić, Pirulo, Trąbka – Sekulski, Wróbel.