Sparingowa porażka RKS Radomsko

W pierwszym zimowym sparingu trzecioligowcy z RKS Radomsko przegrali na wyjeździe z drugoligową Skrą Częstochowa 1:2 (1:0). Gola dla RKS strzelił w pierwszej połowie z rzutu karnego Aleksander Ślęzak. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka prowadzili jeszcze do około 80 minuty. W końcówce meczu trzecioligowcy pogubili się jednak i stracili jednak dwa gole.

W zespole z Radomska wystąpił Japończyk Yoshioka. Grał też były reprezentant Nigerii Peter Suswam.
W najbliższą sobotę (18 stycznia) RKS zmierzy się w Kleszczowie ze Zniczem Kłobuck (12:00).

Skra Częstochowa – RKS Radomsko 2:1 (0:1)
Bramka dla RKS: Aleksander Ślęzak

RKS: Okrasa – Kolasa, Saktura, Ślęzak, Janicki – Suswam, Woźniak, Kraska, Babul, Balcerzyk – testowany. Grali także: Danilczyk, Maszota, Zaniewicz, Bocian, Sadziński, Siewiera, Staśkiewicz, Jadczak, Baraniak, Wojtczak, Yoshioka.