AKTUALNOŚCI
1977 metrów dla swojego ukochanego klubu

1977 metrów – nieważne w jakim stylu, ważne, żeby wspomóc swój klub. To będzie wyjątkowy bieg dla całej społeczności związanej z GKS Bełchatów. GKS Bełchatów ma swoich wiernych kibiców, ale przeżywa obecne trudne chwile. Dzięki inicjatywie Miejskiego Centrum Sportu w niedzielę (26 stycznia) odbędzie się niecodzienne wydarzenie.

 

Będzie to bieg na dystansie 1977 metrów, który ma stanowić formę pomocy materialnej i mentalnej. Początek biegu Gorących Kibiców Serc na symbolicznym dystansie zaplanowano na GIEKSA Arenie, a metę na Placu Narutowicza. Uczestnicy rozpoczną swą aktywność na klubowym parkingu przy ulicy Sportowej, aby dalej pobiec ulicami Czyżewskiego, Południową, Targową, Roweckiego, Kempfinówka, ponownie Czyżewskiego, Lecha i Marii Kaczyńskich. Finisz nastąpi w sercu miasta.

W biegu, poza przyjaciółmi klubu, udział wezmą zawodnicy i trenerzy pierwszej drużyny występującej w 1 Lidze oraz zespołu rezerw i licznych grup młodzieżowych. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani pomiaru czasu. Jedyną barierą jest czas (25 minut) jako maksymalny do pokonania tej trasy. Bardzo mile widziane wśród uczestników biegu będą klubowe barwy.

Uczestnictwo jest bezpłatne, natomiast każdy może dokonywać dobrowolnych wpłat na rzecz klubu w wysokości nie mniejszej niż 20 zł. Wpłaty można dokonywać przelewem na konto klubu GKS Bełchatów (25 1090 2705 0000 0001 4337 0251) z dopiskiem Bieg Gorących Kibiców Serc.

Źródło: gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Goggg
8 miesięcy temu

Można życzyć połamania nóg.