AKTUALNOŚCI
Warta Sieradz znów mistrzem jest

Warta Sieradz wygrała XXVIII Halowe Mistrzostwa Ziemi Sieradzkiej broniąc jednocześnie tytuł wywalczony przed rokiem. W finale podopieczni trenera Piotra Morawskiego pokonali rewelację mistrzostw TS Janiszewice 3:0. Na miejscu trzecim Czarni Rząśnia, którzy wprawdzie zremisowali decydujący mecz z Jutrzenką Warta 2:2, ale okazali się lepsi w konkursie rzutów karnych zwyciężając 2:1.

Promocja plecaki sportowe keeza

W półfinale drużyna z Janiszewic pokonała Jutrzenkę 1:0, natomiast sieradzanie zwyciężyli Czarnych 3:1. Na kolejnych miejscach uplasowały się: LKS Kwiatkowice, Pogoń Zduńska Wola, Orkan Buczek, Warta Działoszyn.
Królem strzelców mistrzostw został Damian Pawlak z Warty Sieradz, a najlepszym bramkarzem Michał Chachuła z Jutrzenki Warta.

Warta Sieradz: Maciej Mielcarz, Mateusz Wlazłowski – Damian Pawlak, Przemysław Nawrocki, Kamil Pluta, Łukasz Chojecki, Wiktor Płaneta, Tomasz Owczarek, Adam Patora, Grzegorz Brochocki.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Grześ
7 miesięcy temu

Chcę zapytać dlaczego OZPN Sieradz organizuje tylko jeden turniej w przewie zimowej i tylko dla seniorów. Jak czytam w prasie OZPN Piotrków co tydzień organizuje turnieje dla dzieci , czy nasz OZPN w Sieradzu nie mógłby pomyśleć i zrobić coś dla najmłodszych piłkarzy.

Kibic
7 miesięcy temu

Ola ułożone to masz nogi wiesz do czego a główny sponsor Kwiatków Granum ma się bardzo dobrze i się rozwija potrzebują pracownika do trzepania worków itp.bardziej martwił bym się o waszego sponsora bo z taką grą Buczku to zejdzie na zawał