AKTUALNOŚCI
Magiczna piłkarska sobota w Radomsku

Już po raz drugi AKP forBET Pogrom Radomsko zorganizował Puchar Niezdobywców Pucharów, a jego areną była Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku. Najważniejszym celem była pomoc dla ciężko chorej 8-letniej Amelki, a dla głównej bohaterki turnieju zagrało osiem drużyn z całej Polski. Podobnie jak przed rokiem dopisali kibice, którzy obejrzeć mogli również wiele innych, ciekawych atrakcji.

Były pokazy karate, wsadów do kosza oraz występy artystyczne. Piłkarskie zmagania stały na bardzo wysokim poziomie, nikt nie odpuszczał, a każdy zespół wyjechał z uśmiechem na ustach. Wygrał zespół LZS Radziechowice Drugie po wygranej w finale z Rol-Bestem Piotrków. Trzecia pozycja przypadła Victorii Łódź, która okazała się lepsza od LZS Chrząstawa. Kolejne miejsca zajęły: Dar Placencja, AKP forBET Radomsko, Żądło Sucha Psina i Team forBET. Najlepszym bramkarzem turnieju został Michał Miśkiewicz (Victoria Łódź), a najlepszym strzelcem Rafał Kozłowski (LZS Radziechowice Drugie). Turniej objął patronatem Polski Związek Piłki Nożnej.

Od redakcji: Wielkie słowa uznania należą się dla Marcina Półroli. Wielki duchem człowiek od kilku miesięcy żył organizacją tego turnieju i po raz drugi udowodnił, że można. Trzeba tylko chcieć i wierzyć!

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic Skra Częstochowa
7 miesięcy temu

To tak jak mówił tak robi nad wszystkimi wydarzeniami w Radomsku ma pieczęć

Siwy
7 miesięcy temu

On tego turnieju niestety nie zorganizowal.
Był organizatorem turnieju oldbojów.

Kibic Skra Częstochowa
7 miesięcy temu

Podziękowania dla Radka Pawelca wielki człowiek robi robotę w tym Radomsku.. Tak jak mówił zorganizował turniej z własnych środków finansowych