AKTUALNOŚCI
Czwartoligowe plany Jutrzenki Drzewce

Jutrzenka Drzewce, która jest liderem skierniewickiej klasy okręgowej, rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Z zespołem trenuje dwóch nowych piłkarzy, ale klub nie chce zdradzić ich nazwisk. Z drużyną żegnają się natomiast Tomasz Pawelczak, Dominik Jedynak, Przemysław Imiołek, Mateusz Koszelski, Mateusz Krupiński, Dariusz Supera oraz Sławomir Supera.

Jutrzenka zapowiada walkę o awans do IV ligi. Pomoc finansową klubowi zadeklarowali ostatnio druhowie miejscowej jednostki OSP.

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szara eminencja

Stadion w Godzianowie jest bliżej i powinien nie mieć problemu z dostaniem licencji na IV ligę.
Tak że to tam powinna grać Jutrzenka po ewentualnym awansie, bo raczej swojego „stadionu” do sierpnia nie doprowadzą do porządku.
Liczę że Komisja do spraw licencji potraktuje sprawę poważne i nie pozwoli grać Jutrzence w Lipcach Rejmontowskich.
Lecz jak znam panujące trendy w ŁZPN-ie to Pan prezes wyda zgodę na mecze w Lipcach, bo o głosy podczas wyborów trzeba dbać, o przepraszam, „To związek jest dla klubów a nie kluby dla związku”.

kibic

Powiem tak Jutrzenka od lat jest czołową drużyną ligi okręgowej i ten awans zasługuje jak mało kto ale bez dużej modernizacji stadionu nie ma co marzyć o grze w IV lidze no chyba że wynajmą stadion w Skierniewicach ale to są koszty na IV lige trzeba mieć min. 100000 tys zł aby móc tam grać

Szara eminencja

Jak Jutrzenka ma aspiracje na grę w IV lidze, to wypadałoby: 1. poprawić boisko, 2. zainwestować w wózek do malowania linii na boisku, (bo obecnie ich nie widać), 3. wybudować nową bieżnię lekkoatletyczną (obecna nie spełnia żadnych wymogów i jest po prostu niebezpieczna dla zawodników), 4. kupić nowe ławki rezerwowe, 5. rozwalić ten hangar który udaje szatnie dla zawodników i sędziów, 6. zainstalować piłkochwyty, 7. ogrodzić boisko od trybun (by „kibice” nie spacerowali sobie po boisku w przerwie meczów) 8. wybudować nową trybunę (obecne „ławki” nie powinno być nawet na boisku Klasy B. Dość duża musi być ta pomoc finansowa,… Czytaj więcej »