AKTUALNOŚCI
Zdybowicz znów w GKS Bełchatów

To kolejna dobra informacja dla kibiców GKS Bełchatów. W rundzie wiosennej I ligi w zespole trenera Artura Derbina zagra Przemysław Zdybowicz. 20-letni napastnik został wypożyczony z Wisły Kraków do końca rundy wiosennej. Przypomnijmy, że Zdybowicz przeszedł do Białej Gwiazdy w połowie sierpnia poprzedniego roku. W Wiśle zagrał osiem meczów w PKO Ekstraklasie.

Cieszę się, że wróciłem do Bełchatowa. Jest to okres wypożyczenia, ale na pewno wracam do domu, by pomóc drużynie wspinać się w górę tabeli i strzelać bramki, bo z tego napastnik jest rozliczany – powiedział Zdybowicz.

Ten czas w Krakowie wspominam pozytywnie, bo to był dla mnie osobiście dobry okres, kiedy wiele się nauczyłem, nawet pomimo porażek i trudnych momentów dla klubu. Dużo wyniosłem z wiślackiej szatni dzięki starszym zawodnikom, którzy mi pomogli i pokazali, jak wychodzić z takich sytuacji. Na pewno jestem bardziej dojrzały, także dzięki codziennej pracy z doświadczonymi piłkarzami. Mając w drużynie Pawła Brożka najmocniej popracowałem nad grą tyłem do bramki, bo jest w tym świetny. Trener Artur Derbin powiedział mi, że się cieszy z mojego powrotu i ma nadzieję, że pomogę drużynie po tym jak oczywiście wywalczę sobie ponownie miejsce w drużynie – dodał napastnik Brunatnych.

Źródło i zdjęcie: gksbelchatow.com

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o