AKTUALNOŚCI
KS Paradyż mistrzem piotrkowskiej delegatury

Sześć drużyn wzięło udział w XIX Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Zdzisława Bińka, który rozegrany został w Wolborzu. Najlepszym zespołem okazał się KS Paradyż dowodzony przez Mariusza Koćmina. Grający szkoleniowiec okazał się najlepszym zawodnikiem turnieju. Na drugiej pozycji uplasował się ubiegłoroczny triumfator Świt Kamieńsk, a na trzeciej gospodarz turnieju – Szczerbiec Wolbórz.

Dopiero czwarta była Ceramika Opoczno, piąta Polonia Gorzędów, a na ostatnim, szóstym miejscu uplasowała się Omega Kleszczów. Czwartoligowcy okazali się więc gorsi od zespołów z klasy okręgowej.

Najlepszym bramkarzem został Mateusz Starosta (Szczerbiec Wolbórz), a najlepszym strzelcem Przemysław Olejnik (Świt Kamieńsk), który zdobył sześć bramek. Organizatorem zawodów był ŁZPN oraz Szczerbiec Wolbórz i Urząd Miejski w Wolborzu.

Zwycięski zespół wystąpił w następującym składzie: Marcin Jaroń, Wojciech Pęczek, Jakub Kos, Mariusz Koćmin, Mateusz Śliwka, Miłosz Grzesiński, Dawid Rzepka, Jan Majewski, Dominik Cieślikiewicz, Marcin Stańczyk. Grającym trenerem jest Mariusz Koćmin, a grającym kierownikiem Wojciech Pęczek.

 

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o