AKTUALNOŚCI
RKS Radomsko rusza z karnetami

Od 10:00 w najbliższą sobotę (1 lutego) rozpocznie się na Stadionie Miejskim przy ul. Brzeźnickiej 26 sprzedaż karnetów na wiosenne trzecioligowe mecze RKS na swoim obiekcie. Tego dnia wejściówki będzie można kupować do 15:00. Tylko w sobotę będzie kupujący wejściówki będą mogli skorzystać ze zniżek. I tak karnet normalny za 70 zł, będzie kosztował 10 zł mniej.

Zniżka będzie również na karnet priorytetowy – ze 150 złotych do 120 złotych oraz VIP z 500 złotych do 450 złotych. Karnet ulgowy wyceniono na 40 złotych, rodzinny dla dwojga rodziców i dziecka na 150 złotych, natomiast dla dwojga rodziców i dwóch pociech na 180 złotych. Karnety rodzinne będzie można jeszcze kupić 1 marca, czyli w dniu prezentacji drużyny.

RKS Radomsko miał najlepszą frekwencję w rundzie jesiennej grupy pierwszej III ligi. Średnia widzów na mecz to 721.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Romek

Kolba odpuść, nie chcieli cię bo słaby jesteś

Ligota

Kolba nie pisz komentarzy

Mario

Ja bym jeszcze w walentynki obskoczył wszystkie knajpy w miescie i obowiązkowo do każdego stolika karnecik za stoweczke proponował zawsze budżet by podreperował prezesik.

zenek

Chyba trzeba będzie sobie kolejkę zająć bo może zabraknąć takie zainteresowanie, a na prezentację też będą bilety bo był bym zainteresowany tym priorytetowym. A tak na poważnie to niektórym chyba coś zaszkodziło albo się ligi pomyliły. Pomyśleć co by było gdyby w Radomsku była ekstraklasa, niewyobrażalny temat.