AKTUALNOŚCI
Kolejarz bez złudzeń i bramkarza

Na boisku w Uniejowie miejscowy MGLKS podejmował, w swoim kolejnym meczu kontrolnym, drużynę Kolejarza Łódź. Kolejarz wystąpił prawie w podstawowym składzie. Prawie, ponieważ goście przybyli do Uniejowa bez bramkarza.

Mecz rozgrywano 3 x 30 min. I tak jedną część meczu w bramce drużyny z Łodzi rozegrał młody Kuba Zdych, a dwie kolejne bronił etatowy bramkarz MGLKS-u, straszy brat Kuby, Rafał. Żadna z bramek nie obciąża jednak konta bramkarzy z Uniejowa, którzy pokazali się z dobrej strony broniąc kilka groźnych strzałów.

MGLKS Uniejów 11-1 Kolejarz Łódź
Bramki: Janusz Jończyk x3, Marcin Dąbrowski x2, Filip Ochapski x2, Jacek Dutka x2, Ireneusz Szczęsny, Grzegorz Dąbrowski.

Podsumowując całe spotkanie należy stwierdzić, że drużyna gospodarzy kontrolowała przebieg gry przez pełne 90 minut. Zawodnicy grali spokojnie, a co najważniejsze skutecznie. Drugi raz z rzędu strzelili 11 bramek (tydzień wcześniej MGLKS pokonał Teleszynę Przykona 11:0 – przyp. red.). Patrząc na wynik i grę można pokusić się o stwierdzenie, że „Okręgówka” stoi dla piłkarzy z Uniejowa otworem.

Skład: Rafał Zdych, Kuba Zdych, Łukasz Piaseczny, Rafał Dutka, Sławomir Sałaciński, Ireneusz Szczęsny, Szymon Kwiatosiński, Dariusz Piaseczny, Krzysztof Łuczak, Filip Ochapski, Janusz Jończyk, Grzegorz Dąbrowski, Marcin Dąbrowski, Jacek Dutka, Kamil Galoch.

Źródło: MGLKS Uniejów

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
wrr
12 lat temu

No podsatawowym składem to bymtego nie nazwał. Z pierwszej jedenastki było właściwie 5 graczy, pozostała piątka to etatowi rezerwowi, pomijając że nie było w ogóle zmian, a gra odbywała się na lodzie ;]