ŁKS pokonał Proleter na pożegnanie z Side

W swoim ostatnim spotkaniu sparingowym w Turcji ŁKS Łódź wygrał z jedenastym zespołem serbskiej ekstraklasy FK Proleter 4:1 (1:1). W sobotę łódzki klub wróci do kraju, a za 9 lutego zagra o ligowe punkty w Warszawie z Legią. O wygranej zdecydowała druga połowa. Dwie bramki dla ŁKS strzelił Jakub Wróbel, a wynik ustalił Łukasz Sekulski.

Niespodziewanie w 29. minucie Serbowie objęli prowadzenie, a po błędzie defensywy Arkadiusza Malarza pokonał Milan Mirosavljev. Wyrównał tuż przed przerwą Pirulo. Po zmianie stron ŁKS dominował już zdecydowanie, a efektem przewagi były trzy gole.

ŁKS Łódź – FK Proleter 4:1 (1:1)
Bramki: Pirulo 41, Jakub Wróbel 56, 61, Łukasz Sekulski – Milan Mirosavljev 29

ŁKS: Malarz – Grzesik (82′ Sójka), Carlos Moros Gracia (63′ Dąbrowski), Sobociński, Vidmajer (46′ Bogusz) – Pirulo (63′ Wolski), Srnić (46′ Piątek), Sajdak (63′ Sekulski), Guima (46′ Ramirez), Trąbka (70′ Ratajczyk) – Corral (46′ Wróbel)