AKTUALNOŚCI
Patryk Winsztal nowym graczem GKS

GKS Bełchatów ma kolejnego nowego zawodnika. Umowę z Brunatnymi podpisał testowany od kilkunastu dni Patryk Winsztal (na zdjęciu). Związał się on z górniczym klubem do 30 czerwca 2023 roku. Winsztal ma 20 lat, jest jeszcze młodzieżowcem, a ostatnim jego klubem był Radomiak Radom. Wcześniej występował także w UMKS Piaseczno i Broni Radom.

Byłem kilka razy w kadrze na mecze Radomiaka z GKS, ale nigdy nie zagrałem przeciwko swojemu nowemu klubowi. Bardzo spodobał mi się bełchatowski stadion, gdzie trybuny są blisko murawy. W środku sprawy organizacyjne są też fajnie poukładane. Treningi na razie odbywają się tylko na sztucznej nawierzchni, więc czekam, by poczuć boiska trawiaste, w tym główną płytę, która wygląda bardzo dobrze – powiedział nowy zawodnik.

Przypomnijmy, że wcześniej do zespołu GKS Bełchatów dołączył 23-letni pomocnik Maciej Koziara i 20-letni napastnik Przemysław Zdybowicz.

Zdjęcie: gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jarson
4 lat temu

Chyba ktoś mu powiedział że tu grają wolontariusze ?

Kowal
4 lat temu

W środku jest wszystko pukladsne-chyba nie wiesz co mówisz.Przeczytaj sobie słowa prezesa to zobaczysz jak jest poukładane.