AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

Druga sobota lutego przywitała kilkustopniowym mrozem. W takich warunkach przyszło grać drużynom z naszego regionu spotkania sparingowe. GKS Bełchatów zmierzył się na własnym obiekcie z drugoligowym Zniczem Pruszków, Widzew Łódź zagrał z KKS Kalisz, a na boiska wybiegli piłkarze III, IV ligi i niższych klas rozgrywkowych. Poniżej wyniki meczów.

I liga
(sobota – 8 lutego)
GKS Bełchatów – Znicz Pruszków 0:1 (0:1)

II liga
(sobota – 8 lutego)
Widzew Łódź – KKS Kalisz 1:2 (0:1)
(Konrad Gutowski – Robert Tunkiewicz, Sebastian Kaczyński)

III liga
(sobota – 8 lutego)
Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów 2:0 (0:0)
(Grzegorz Wawrzyński, testowany)
KSZO Ostrowiec – RKS Radomsko 1:1 (1:0)
(dla RKS: Rio Yoshioka)
Sokół Aleksandrów – Orkan Buczek 2:0 (1:0)
(Mateusz Misiak, Bartłomiej Maćczak)
Pilica Białobrzegi – Unia Skierniewice 2:1 (0:1)
(dla Unii: Dawid Przezak)

IV liga (grupa łódzka)
(sobota – 8 lutego)
Andrespolia Wiśniowa Góra – Start Brzeziny 3:1 (0:1)
(dla Andrespolii: Przemysław Wilk 2, Wojciech Skawiński)
ŁKS II Łódź – Włókniarz Zelów 3:3 (1:1)
(Jakub Piela, Piotr Białousko, Dariusz Gmosiński – Kamil Bendkowski, Albin Maciejewski, Bartłomiej Madej)
Omega Kleszczów – GKS Ksawerów 3:0 (3:0)
(Adrian Ociepa, Olaf Hajdasz, Paweł Kowalski)
Termy Ner Poddębice – MKP-Boruta Zgierz 1:7 (0:4)
(Jakub Kacprowski – Patryk Pietrasiak 4, Ołeksij Najdyszak, Dawid Berg, Marcin Pękała)
UKS SMS Łódź (CLJ) – Zjednoczeni Stryków 3:2 (1:1)
(dla Strykowa: Konrad Bełdziński, Łukasz Ściślewski)
Polonia Piotrków – Lider Włocławek 1:4 (0:2)
(dla Polonii: Bartosz Łudczak)
KS Sand Bus Kutno – Sokół Kleczew 1:1 (0:0)
(dla KS: Tomasz Dąbrowski)
Pogoń Zduńska Wola – LKS Kwiatkowice 4:0 (1:0)
(Mikael Idzikowski 2, Mateusz Broź, Adrian Budka)
Warta Działoszyn – KS Niedośpielin 4:2 (0:1)
(dla Warty: Krzysztof Kukulski, Oskar Korbela, Paweł Juchnik, testowany)
Jutrzenka Warta – LZS Brąszewice 7:1 (4:1)
(dla Jutrzenki: Piotr Burski 2, Adrian Fret 2, samobójcza, Emilian Sulgan, Safian Skupiński)
(niedziela – 9 lutego)
Pelikan II Łowicz – Orzeł Nieborów 1:2 (1:2)
(Marcel Wnuk – Bartosz Placek, Daniel Wasiak)
Widzew II Łódź – MKP-Boruta Zgierz 6:1 (2:1)
(dla MKP: Jakub Fudała)

WYNIKI DRUŻYN Z NIŻSZYCH KLAS ROZGRYWKOWYCH:
ESPN Bełchatów – GKS Bełchatów (rocznik 2002) 7:1 (2:0)
(Filip Przybylski 3, Łukasz Kruszyński 2, Mateusz Szyszkowski, samobójcza – Bartłomiej Tomski)
Czarni Rząśnia – WKS Wieluń 6:1 (4:0)
Grabka Grabica – Polonia Gorzędów 2:5 (0:3)
Neptun Końskie – Pilica Przedbórz 2:1 (2:1)
(dla Pilicy: Artur Kucharski)
Luciążanka Przygłów – Motor Bujniczki 1:3 (0:2)
Korab Łask – Victoria Szadek 6:1 (0:0)
Kolejarz Łódź – Włókniarz Konstantynów Łódzki 2:1
GKS II Bełchatów – Skalnik Sulejów 1:6 (0:3)
Złoczevia Złoczew – Płomień Opatów 1:1 (0:0)
KAS Konstantynów – KKS Koluszki 0:3 (0:0)
Świt Kamieńsk – Hetman Rusiec 7:2 (5:2)
(dla Świtu: Jarosław Bąkowicz 3, Maciej Rudzki, Damian Tkacz, testowany, testowany)
LKS Lubochnia – GLKS Wołucza 2:0
LKS Różyca – Olimpia Jeżów 3:2 (1:1)
KS Karsznice – Astoria Szczerców 2:2
AKS SMS Łódź – Jagiellonia Tuszyn 1:0
PTC Pabianice – Victoria Łódź 4:2 (3:0)
Włókniarz Pabianice – Victoria Rąbień 5:3
Włókniarz II Pabianice – Orzeł Piątkowisko 4:0
LUKS Gomunice – LKS Dobryszyce 2:2 (1:0)
GKS Chojne – Tęcza Brodnia 4:3 (1:2)
LKS Masłowice – TS Janiszewice 4:$
Stal Głowno – Stal Niewiadów 3:0
Włókniarz Konstantynów – Olimpia Karsznice 3:2 (1:2)
MLKS Konopnica – Iskra Dobroń 5:1
MKS Zduńska Wola – Pogoń II Zduńska Wola 3:0 (0:0)
LKS Wola Krzysztoporska – Start Niechcice 3:0
LKS Czarnocin – Czarni Rozprza 0:1
LKS Pyszków – Unia Sieradz-Męka 5:2 (1:0)
Omega II Kleszczów – Szczerbiec Wolbórz 1:4
Czarni Bednary – Unia II Skierniewice 5:1
GKS Bełchatów (juniorzy młodsi) – Start Lgota Wielka 2:0 (1:0)
Słowian Dworszowice – Grom Cykarzew 2:4

36
Dodaj komentarz

36 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
35 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
prawdziwykibic

Tak „SzczerbiecToTY” Szczerbiec Wolbórz wygrał 4-1 🙂 masz złe źródło 🙂

1 6 7 8