Brunatni zremisowali wygrany mecz

Do 87. minuty piłkarze GKS Bełchatów prowadzili na boisku w Rybniku-Kamieniu z innym pierwszoligowcem GKS Jastrzębie 4:2. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 4:4 i podopieczni trenera Artura Derbina pozostają ciągle bez wygranej w zimowym sparingu. W zespole Brunatnych nie było nowego piłkarza. Błysnął za to strzelec trzech goli Bartosz Biel.

W najbliższą sobotę bełchatowianie rozegrają na swoim boisku dwa sparingi. Najpierw o 13:00 z drugoligową Skrą Częstochowa, a potem, o 15:00 z trzecioligowym Sokołem Aleksandrów.

GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie 4:4 (3:1)
(Bartosz Biel 6, 15, 42, Bartłomiej Bartosiak 65 – Farid Ali 3, Daniel Szczepan 77, Filip Kamiński 87, Patryk Skórecki 88)

GKS Bełchatów. I połowa: Lenarcik – Lisowski, Czajkowski, Magiera, Szymorek – Biel, Grzelak, Małachowski, Kondracki, Thiakane – Zdybowicz. II połowa: Niźnik – Sierczyński, Ciołkowski, Michalak, Wołkowicz – Bartosiak, Małachowski (67′ Czajkowski), Flaszka, Putin, Thiakane (67′ Szymorek) – Warnecki.