AKTUALNOŚCI
Jutrzenka Drzewce będzie silniejsza

Jutrzenka Drzewce, która jest liderem skierniewickiej klasy okręgowej, ma czterech nowych piłkarzy. Łukasz Stangreciak przyszedł z Widoku Skierniewice, Marcin Frontczak ze Startu Brzeziny, Patryk Karwat reprezentował ostatnio barwy Olympicu Słupia. Piotr Mikulski to z kolei były zawodnik Sorento Skierniewice. Celem Jutrzenki jest awans do IV ligi łódzkiej.

Promocja plecaki sportowe keeza

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szara eminencja

Jak Jutrzenka ma aspiracje na grę w IV lidze, to wypadałoby: 1. poprawić boisko, 2. zainwestować w wózek do malowania linii na boisku, (bo obecnie ich nie widać), 3. wybudować nową bieżnię lekkoatletyczną (obecna nie spełnia żadnych wymogów i jest po prostu niebezpieczna dla zawodników), 4. kupić nowe ławki rezerwowe, 5. rozwalić ten hangar który udaje szatnie dla zawodników i sędziów, 6. zainstalować piłkochwyty, 7. ogrodzić boisko od trybun (by „kibice” nie spacerowali sobie po boisku w przerwie meczów) 8. wybudować nową trybunę (obecne „ławki” nie powinno być nawet na boisku Klasy B. No chyba że zgłosicie stadion w Godzianowie… Czytaj więcej »

Kibic

Marcin Frontczak świetny rozgrywający a do tego mlodziezowiec, dziwne że jeszcze nie gra wyżej. Świetny transfer, ale może być im ciężko go zatrzymać