AKTUALNOŚCI
Adrian Klepczyński zagra w Polonii Poraj

Były gracz Widzewa Łódź, GKS Bełchatów, a ostatnio RKS Radomsko Adrian Klepczyński (na zdjęciu) nie zamierza rozstawać się z ligową piłką. Będzie kontynuował piłkarską przygodę w czwartoligowej Polonii Poraj (województwo śląskie). Doświadczony 38-letni stoper ma na swoim koncie 149 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej (RKS, Polonia Bytom i Piast Gliwice).

Grę w piłkę będzie łączył z funkcją trenera jednej z grup młodzieżowych w RKS Radomsko.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Alfa

Podobno z SMS Łódź z U 15 ma przyjść bramkarz stoper i klasyczna dycha a sam Andrzej Duda ma klub odznaczyć krzyżem honorowym a arcybiskup Głódź pobłogosławić na dalszą drogę Rydzyk w radiu Maryja zbiórkę robi na erkse..

filippo

Antoś przejęty jesteś za bardzo,nono zobaczymy jak wypadnie sama młodzież w tej rundzie

Marek

Odszedł kapitan tzw.grupy „balanga”…

Antoś szprycha

Ale wy pier…. Co wpis o rsku ciągle źle zamknijcie się dajcie pracować a nie ciągle wam nie pasuje do ch… Rozliczy się każdego po czasie a nie przyszedł „Ronaldo ” źle odszedł „Messi ” źle u nas ciągle ktoś źle zrobi najgorszy jest zgnoic a sami nie lepsi jesteśmy . Proszę was moderatorzy nie wstawiajcie głupich wpisów bo niedługo każdy urząd uzna że kasy nie dawać na sport . Zamiast narzekania można w czyms pomoc . Pozdro

Ali

A tak w Radomsku miał dobrze mógł grać w 3 lidze to pieniędzy mu się zachciało..