AKTUALNOŚCI
Dwaj młodzi piłkarze na treningu Lechii

Na zajęciach trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki pojawili się dwaj piłkarze rocznika 2003 z klubowej akademii. To Mateusz Kosylak oraz Krzysztof Pawlik. Obaj młodzi zawodnicy występowali dotychczas w drużynach juniorskich Lechii, a ich trenerem jest Krzysztof Pawłowski. Niewykluczone, że dostaną szansę pokazania się choćby w jednym z sobotnich meczów sparingowych seniorów Lechii.

Przypominamy, że o 9:00 trzecioligowcy zmierzą się w Tomaszowie Mazowieckim z czwartoligową Ceramiką Opoczno, a o 13:30 w Łodzi z rezerwami ŁKS.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Napewno

Kibic dobrze mowisz ale tak nie bedzie .. Wiesz dlaczego ? Bo Polską piłką rządzą menagerowie. Po co brac do zespolu mlodego chlopaka jak mozna goscia 30 plus.. I zarobic na nim jeszcze kase. Moje zdanie jest takie. Polska piłka nigdy w zyciu nie wejdzie na odpowiednie tory. A Ci chlopcy z mlodej akademii gdzie skoncza ? W Lubochnii, Inowlodzu,Czerniewicach itp.itd. przeciez golym okiem widac takie sytuacje juz mialy miejsca.

Kibic

W końcu. Ten klub powinien stawiać na swoich i przyszłość na wychowankach i ludziach z pobliża budować. A już w kolejce czekają chłopcy z 2004 – bardzo ciekawy rocznik, kilku bardzo zdolnych piłkarzy.