AKTUALNOŚCI
Krystian Wojtczak jednak w Polonii

Wszystko wskazuje na to, że Krystian Wojtczak będzie wiosną grał w czwartoligowej Polonii Piotrków. Snajper strzelił dwie bramki w ostatnim sparingowym meczu Polonii z Partyzantem Radoszyce (7:0), a w najbliższych dniach RKS Radomsko i Polonia mają dopiąć sprawę przejścia zawodnika na zasadzie transferu definitywnego. Wojtczak bieżący sezon zaczynał w RKS.

W sześciu meczach strzelił pięć bramek, po czym został wypożyczony do Polonii. Wrócił w styczniu do RKS, ale obecnie znów trenuje w Polonii, w barwach której rozegrał sparing z czwartoligowcem z Radoszyc.

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Docent

Jak mi opowiadał kolega co był tam pół roku to drużyna sklecona na szybko żadnego dłuższego planu ani rozwoju ani finansowego a wymagania jak w Wiliamsie od Kubicy,nima czym jechać ale jechać i wygrywac,. Za miesiąc dwa trzy to już będzie real…już jest duży sponsor jeszcze chwilę chwileczkę a pieniążki już idą..Chłopaki co niektórzy zostali żeby jeszcze coś ugrać z zaległości..

Ase

Radomsko to drużyna na teraz, ona nie ma żadnej przyszłości jak nikt nie wie ile ma płacić zawodnikowi i kiedy wypłacić ,to jest katastrofa bo nie mamy po dwa trzy miesiące wypłacane ,jak się przypomnimy to 100 zł wrzucimy ,tak to wygląda ,że nawet przyszłość nie ma

Mirek

Radomsku pieniądze potrzebne to co lepsze rozsprzedaja ,teraz patrzeć jak jakiego 17 latka w jego miejsce wezmą z przeszłością w pierwszoligowych juniorach młodszych może nawet w pucharze Polski na ławce siedział hehe .Czekając na sobotni cud