AKTUALNOŚCI
Wojewódzkie finały odbędą się na Chojnach

W dniach 6-7 kwietnia 2020 roku ponad 100 drużyn z 24 powiatów walczyć będzie w Łodzi o zwycięstwo w wojewódzkim finale XX Turnieju Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku. Rywalizacja chłopców i dziewcząt tradycyjnie toczyć się będzie w trzech kategoriach wiekowych: U-8, U-10 i U-12. Uczestnicy turniejów finałowych proszeni są o potwierdzenie udziału do 20 marca.

Osiem powiatów i dwa miasta na prawach powiatu będą miały swoich reprezentantów we wszystkich kategoriach. Po sześć zespołów wystawią powiaty: bełchatowski, łowicki, opoczyński, piotrkowski, poddębicki, sieradzki, skierniewicki, zduńskowolski oraz miasta Łódź i Skierniewice.

Pierwszego dnia rywalizacji wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategoriach U-12 dziewcząt i chłopców oraz U-10 dziewcząt. Na 7 kwietnia zaplanowano natomiast mecze chłopców U-10, a także chłopców i dziewcząt U-8. Dla triumfatorów rozgrywek do lat 10 i 12 premią za osiągnięty wynik będą przepustki uprawniające do gry w Finale Ogólnopolskim. Najlepsze zespoły do lat 8 udział w XX edycji Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku zakończą natomiast na szczeblu wojewódzkim.

Potwierdzić udział można telefonicznie u koordynatora turnieju Tomasza Lenarta (504 064 435) lub drogą mailową (lenti@wp.pl).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments