AKTUALNOŚCI
XIII Memoriał im. Mieczysława Jędrzejczyka

W Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się w najbliższą sobotę (29 lutego) XIII Memoriał im. Mieczysława Jędrzejczyka w halowej piłce nożnej. O zwycięstwo zagra sześć zespołów – pięć drużyn chłopców z rocznika 2007 i młodszych oraz jeden zespół dziewczynek (rocznik 2005 i młodsze). Turniej rozpocznie się o 9:00, a zakończy około 13:00. 

Organizatorami są: LKS Wola Krzysztoporska, Łódzki Związek Piłki Nożnej, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Wola Krzysztoporska, Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej, Zrzeszenie LZS w Piotrkowie Trybunalskim. Zagrają: Pionier Baby, Start Niechcice, UKS Concordia 1909 Piotrków, LKS I Wola Krzysztoporska, LKS II Wola Krzysztoporska oraz zespół dziewcząt z LKS Wola Krzysztoporska.

Mieczysław Jędrzejczyk był założycielem i wieloletnim działaczem Ludowego Klubu Sportowego w Woli Krzysztoporskiej. Wychował wiele pokoleń młodych piłkarzy klubu. Zmarł nagle tuż przed rozpoczęciem turnieju, na którym miał pełnić funkcję opiekuna młodej drużyny swojego klubu.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o