AKTUALNOŚCI
Plan sparingów czwartoligowców

Od czwartku do niedzieli włącznie czwartoligowe drużyny województwa łódzkiego rozgrywać będą mecze sparingowe. Jako pierwsi na boisko wyjdą piłkarze KEEZA Term Neru Poddębice, którzy w czwartkowy wieczór zmierzą się na boisku we Byczynie z liderem łódzkiej klasy okręgowej Stalą Głowno. Na bieżąco podawać będziemy wyniki meczów wraz ze strzelcami bramek.

(czwartek – 27 lutego)
KEEZA Termy Ner Poddębice – Stal Głowno 3:4 (3:1)
(dla Term Neru: Dawid Gzyl, Dariusz Jarczewski, Jarosław Szymański)
(piątek – 28 lutego)
KEEZA Termy Ner Poddębice – GLKS Sarnów/Dalików 6:1 (2:0)
(dla Neru: Daniel Waszczyk 2, Bartosz Narożnik 2, Jarosław Szymczak, Cyprian Lewandowski)
KS Panki – Warta Działoszyn 1:7 (0:1)
(dla Warty: Adrian Kudryś 2, Krzysztof Kukulski, Damian Zawieja, Szymon Rabiniak, Jakub Kozica, Kacper Nowakowski)
(sobota – 29 lutego)
10:00 – Polonia Piotrków – Andrespolia Wiśniowa Góra
10:00 – Lechia Tomaszów Mazowiecki – Warta Sieradz
10:00 – Widzew II Łódź – Pogoń Zduńska Wola (Łodzianka)
11:00 – Pelikan Łowicz – Jutrzenka Warta
11:00 – Wisła II Płock – KS Sand Bus Kutno
11:00 – Omega Kleszczów – Orkan Buczek
11:00 – ŁKS II Łódź – Zjednoczeni Stryków (Minerska)
14:00 – MKP-Boruta Zgierz – Orzeł Parzęczew (Byczyna)
14:00 – Włókniarz Zelów – Lider Włocławek (Łódź, ul. Milionowa)
15:00 – MGKS Drzewica – Ceramika Opoczno (Końskie)
18:00 – LKS Kwiatkowice – GKS Ksawerów (ChKS Łódź)
(niedziela – 1 marca)
10:00 – Pelikan II Łowicz – Stal Głowno
11:00 – Olimpia Chąśno – Orzeł Nieborów

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
kszenia

To że nie ma Rachubińskiego to akurat dobry ruch

Ase

Do kibic ,,,ja uważam że jakieś pieniądze się skończyły ,to jak jesteś takim dobrym kibice i ci zależy l,to dołóż kasy bo łatwo mówić a gorzej wykonać

Kibic

Drużyna Termy Ner pewny kandydat do spadku , sparingi grają z samymi drużynami z klasy okręgowej, myślę że przegrali by na ta chwile z Takimi Czarni Rzasnia, Opakowania Janiszewice, Pilicą Przedborz, temat jest pewny spadek do klasy okręgowej…miał być Rybski, Rachbinski, Zasada , ale Ci ludzie wolą grać w A klasie niż dostawać lanie po 4 ligach , trener tez uciekł do Janiszewic…pewny spadkowicz powtórzę jeszcze raz ! Choć 2 lata temu była tam jeszcze fajna ekipa , niestety pieniadze się skończyły i wszyscy uciekli…

Neptun Końskie – Ceramika Opoczno 0:3

Wojtika

26.02. Stradom Częstochowa – Warta Działoszyn 0:8 (0:2)