AKTUALNOŚCI
Rusza Turniej im. Marka Wielgusa

Po raz 16 startuje jeden z największych dziecięcych, turniejów piłkarskich w Polsce – XVI Turniej im. Marka Wielgusa. W Mistrzostwach Polski 11-latków każda drużyna ma szansę na udział w piłkarskim zgrupowaniu i zdobycie nagrody głównej.


tomadex wszystko dla kibica


Zespoły pragnące wziąć udział w rozgrywkach mogą się zgłaszać do 10 kwietnia 2011 r., za pomocą formularza dostępnego na stronie www.turniejwielgusa.pl lub za pomocą formularzy, które już wkrótce zostaną rozesłane do wszystkich szkół podstawowych w Polsce. Trenerzy mogą zgłaszać drużyny liczące maksymalnie 10 osób.

Już 9 marca w Warszawie odbędzie się spotkanie z wojewódzkimi koordynatorami odpowiedzialnymi za organizację turnieju na poziomie województw. 16 koordynatorów podczas spotkania zapozna się z planem tegorocznej edycji turnieju. Koordynatorzy oprócz organizacji turnieju odpowiedzialni są również za selekcję reprezentacji wojewódzkich do lat 11 (U-11).

Na zwycięzców XVI Turnieju im. Marka Wielgusa czekają atrakcyjne nagrody. Najlepsza drużyna otrzyma tytuł Mistrzów Polski w Piłce Nożnej 11-latków. Zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców, oprócz tytułu, pucharów i medali zdobędą nagrodę główną – wyjazd na mecz Borusii Dortmund.

Źródło: PZPN

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments