AKTUALNOŚCI
Najbliższa kolejka I i II ligi odwołana

W czasie najbliższego weekendu nie odbędą się spotkania I i II ligi piłkarskiej. Taką informację przekazał Polski Związek Piłki Nożnej. Oznacza to, że przełożone zostały mecze w Bełchatowie (GKS – Sandecja, sobota – 14 marca, 16:00) i Łodzi (Widzew – Skra Częstochowa, sobota – 14 marca, 19:10). Poniżej treść komunikatu piłkarskiej centrali. 

kurtki zimowe sportowe keeza

W nawiązaniu do wczorajszej decyzji zarządu PZPN w zakresie rozgrywania meczów Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi zgodnie z terminarzem rozgrywek, Polski Związek Piłki Nożnej podkreśla, iż zdrowie zawodników i wszystkich uczestników rozgrywek zawsze było i jest dla PZPN najwyższą wartością.

Jednocześnie przypominamy, że umocowani formalnoprawnie reprezentanci środowisk klubów Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi podczas czwartkowego (12 marca) posiedzenia zarządu PZPN, opowiedzieli się za kontynuowaniem rozgrywek zgodnie z terminarzami. Tym samym wyrażamy szczere zdziwienie i zaniepokojenie nagłą zmianą stanowiska przez dużą część klubów drugiej ligi, dotyczącą omawianego problemu, jednocześnie w najmniejszym stopniu nie bagatelizując sprawy.

W związku z powyższym, mając na uwadze zdrowie uczestników wszystkich ligowych meczów i stanowisko klubów informujemy, że mecze 23. kolejki pierwszej oraz drugiej ligi zostają odwołane i odbędą się w najbliższym możliwym terminie.

PZPN zwraca się do Spółki Ekstraklasa S.A. o przeanalizowanie aktualnej sytuacji i podjęcie stosownych decyzji w zakresie rozgrywek prowadzonych przez Spółkę.

 

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o