AKTUALNOŚCI
Mniejsza dotacja dla mistrza jesieni

Jutrzenka Drzewce jest mistrzem rundy jesiennej skierniewickiej klasy okręgowej. Drużyna ma pięć punktów przewagi nad Zrywem Wygoda i zapowiada walkę o awans do IV ligi. Tymczasem Urząd Gminy Lipce Reymontowskie zmniejszył klubowi dotację na rok 2020 o 4 tysiące złotych. W roku 2019 Jutrzenka miała 40 tysięcy dotacji, a obecnie 36.

dresy sportowe keeza

Nic dziwnego, że w Drzewcach nie kryją rozczarowania takim stanem rzeczy.

To sytuacja zupełnie niezrozumiała, wszak swoje zadania w roku 2019 zrealizowaliśmy wzorowo, a po krótkiej analizie naszych wyników i działalności można stwierdzić, że wręcz w 200 % – mistrzostwo jesieni, zdobycie Pucharu Starosty, znakomite występy w Pucharze Polski i turniejach halowych o tym świadczą jednoznacznie. Jesteśmy niewątpliwie jedną z najlepszych wizytówek gminy Lipce Reymontowskie! Zamiast nagrody, zostaliśmy ukarani! Dlaczego? – pytają działacze na swojej stronie klubowej.

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Szara eminencja
3 miesięcy temu

Mam alergię na brzydkie stadiony.
Czy naprawdę nie można wymagać od klubów by co roku coś zrobili na swoi stadionie?
Jednego roku – poprawa murawy
Drugi rok – remont szatni i łazienek
Trzeci rok – piłkochwyty i ławki rezerwowych
Czwarty rok – nowe trybuny
I tym sposobem po kilku latach można zbudować fajny i ładny stadion, niż po awansie robić generalny remont za grubą kasę.
No ale dobrze, poczekam i zobaczymy czy stadion w Lipcach będzie taki jakie są zapowiedzi na IV ligę.

ANTONIO
3 miesięcy temu

JEDNAK MASZ ALERGIE NA JUTRZENKE! POZWÓL IM NIECH DOKONCZĄ CO ZACZĘLI! KRYTYKANTÓW ZAWSZE JEST WIĘCEJ -GORZEJ Z POMOCĄ. POZDROWIENIA DLA JUTRZENKI!!!

Szara eminencja
3 miesięcy temu

Przepraszam bardzo, ale chyba czegoś nie rozumiem. Czy mogę zapytać kiedy i gdzie w moich komentarzach było szkalowanie ludzi związanych z Jutrzenkę? Bo chyba coś przegapiłem. Jedyne co mi się nie podoba to wygląd samego stadionu i chyba mam do tego prawo, prawda? A waszą pozycję w tabeli szanuję bo wiem ile pracy to kosztuje, aby walczyć o awans do IV ligi, ale jeśli ktoś ma aspiracje do atakowania wyższej ligi to wypada mieć dobrą kadrę (to macie i tego wam gratuluje) i stadion którego nie trzeba się wstydzić przed gośćmi. Bo co jak przyjadą do was kibice ze Strykowa,… Czytaj więcej »