AKTUALNOŚCI
Polonia sfinalizowała dwa transfery

Piłkarze czwartoligowej Polonii Piotrków trenują jedynie indywidualnie. Jak informuje szkoleniowiec tej drużyny Robert Grzesiuk każdy z zawodników dostał indywidualną rozpiskę zajęć do zrealizowania w domu. Nie ma więc mowy o bezczynności. Nie wiadomo, kiedy piłkarze trzeciej drużyny w tabeli rundy jesiennej IV ligi spotkają się na wspólnych zajęciach w Piotrkowie.

Na wznowienie wspólnych treningów wpływ ma rozwój sytuacji epidemicznej na terenie naszego kraju. Jednocześnie Robert Grzesiuk informuje, że klub pozyskał jak na razie Michała Karpickiego z Widzewa Łódź oraz Kacpra Staśkiewicza z Górnika Zabrze.

Z Polonii odeszło natomiast dwóch piłkarzy. Patryk Olszewski przeniósł się do Iskry Dobroń, a Damian Głowacki do Warty Sieradz.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Widać po trensferach biorą kogo się da, ale to i tak sporo kosztuje by to wszystko utrzymać. Kwestia czasu jak to wszystko pierdyknie. Tylko czekać jak odejdą kolejni podstawowi zawodnicy.
Było świetnie jak Olszewski strzelał bramki za bramką, a teraz co się wydarzyło, że odchodzi?
O Głowackim mówi się, że był za drogi w utrzymaniu.

Xxx

Polonia za rok nie bedziecie mieli kim grac, to co sie teraz dzieje w klubie od srodka nie da sie opisac…. a co do atmosfery to chyba sami rzadzacy ja psuja najbardziej. (Podobno jedna osoba popsula ostatnio atmosfere za to, ze nie dostala $ za dojazd) haha 😀

Polak mały

Niewygodni są usuwani ..

Witold

Uważajcie w Dobroniu bo Olszewski zepsuje atmosferę w drużynie – jak wszędzie.

Wiktor

Uważajcie w Warcie bo Głowacki zepsuje atmosferę w drużynie.