AKTUALNOŚCI
Rozgrywki zawieszone do 26 kwietnia

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi zostały odwołane do 26 kwietnia włącznie.

dresy sportowe keeza

PZPN odwołał ponadto rozgrywki III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych.

Źródło: PZPN

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
dziubek
4 miesięcy temu

Piłkarze po takim okresie roztenowania nie wytrzymają nie tylko wydolnoścciowo nie mówiąc o ich mieśniach ,kluby natomiast nie wytrzymają tego finansowo.Granie za free może dwadzieściaprocent piłkarzy się zgodzi a inni będą musięli pracować o ile będzie gdzie. Ile drużyn się wycofa ? Najlepiej unieważnić i poczekać do jesieni o ile do niej się sytuacja unormuje.

kali
4 miesięcy temu

LDZ zacznijmy myśleć o nowym sezonie, biorąc pod uwagę co się dzieje w kraju i to że sytuacja będzie niestety coraz gorsza przez jakiś okres to sezon w naszym kraju już się zakończył.

Sprawiedliwy
4 miesięcy temu

W A klasach jest do rozegrania po 15 kolejek… Raczej nie wypali

Kibic
4 miesięcy temu

W tym okresie jest przewidywany szczyt pandemii w Polsce , więc podejrzewam że i tak termin zostanie znowu przesunięty na połowę maja

Ldz
4 miesięcy temu

To chyba dla niektórych klas rozgrywkowych oznacza ich niedogranie.
IiI Liga (17 kolejek) to granie co 3 dni od 10 maja (bufir 2 tygodni, czyli 2 środowe odpadają na puchary np)
B klasa kilka kolejek środowych też już pewnych, a to może nie być łatwe dla amatorskich drużyn.

1 2 3 5