AKTUALNOŚCI
Rozgrywki zawieszone do 26 kwietnia

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi zostały odwołane do 26 kwietnia włącznie.

Promocja plecaki sportowe keeza

PZPN odwołał ponadto rozgrywki III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych.

Źródło: PZPN

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Perez
4 miesięcy temu

Trzeba postawić + na rozgrywkach niestety. Fakty są takie, że może do jesieni skończy się ten wirus. Nie ma co się łudzić. Jeżeli liga wystartuje w ogole w sierpniu to trzeba się liczyć z tym że kilka drużyn począwszy od okręgowek w dół zabraknie na mapie woj. Łódzkiego.

Ali
4 miesięcy temu

Kluby niech trenują jak się skończy i naprawdę gramy od sierpnia

Ali
4 miesięcy temu

Lzpn

Ali
4 miesięcy temu

Mam nadzieje ze sezon zacznie się od sierpnia A ozon odda klubom pieniądze. A nie kombinują by jakoś rozegrać A każe wziasc

STANISŁAW
4 miesięcy temu

Proszę nie płakać ! Rozgrywki można spokojnie zakończyć w wakacje
pod koniec lipca…super sprawa zielone boiska więcej kibiców na meczach i Nie ma tragedii ! Przerwa dwumiesięczna to nic strasznego, ważne żeby Covid 19 umarł śmiercią naturalną…..Pozdrawiam .