AKTUALNOŚCI
Rozgrywki zawieszone do 26 kwietnia

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi zostały odwołane do 26 kwietnia włącznie.

PZPN odwołał ponadto rozgrywki III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych.

Źródło: PZPN

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Perez
4 miesięcy temu

Eryk, No chyba z trenerem umowę masz podpisaną przed sezonem, uważam że trenera nie powinno się zostawić w tym przypadku na lodzie. Jakaś część mu się należy, zawodnicy jeśli mają stypy i wykonują w domu pracę zleconą przez trenera to również powinni zostać za to częściowo wynagrodzeni. Boisko utrzymać też trzeba, nawóz posiac, kosic trawę itp. Nie pozostawisz samopas. Sprzęt również przed rundą się kupiło, piłki i inne rzeczy, buty zawodnikom. Na treningi zima koszty najmu sali zostały poniesione czy boisk na sparingi. To tak się tylko powie ale tu parę złotych, tam parę złotych i już jest niezła sumka.… Czytaj więcej »

Trener
4 miesięcy temu

Zgadzam się z Perezem w 100%. Mam pomysł aby uratować kluby i nie było między nimi roszczeń zatargów i takie tam. Bo mój sponsor dalej pomaga A mój nie to nie i nie mamy kasy. Zablokować całkowicie możliwość transferów z klubu do klubu. Pod warunkiem że klub zacznie rozgrywki. Gramy w tych samych składach, niech zawodnicy w tej sytuacji zachowają się lojalnie w stosunku do klubów w których grali przed epidemią. Bo wiadomo że w lato okienko się otwiera i deklaracje tracą moc. Jak by się udało zorganizować 7 może 8 kolejek zagrać od A Klasy w górę grupę spadkową… Czytaj więcej »

Besta
4 miesięcy temu

Dla dobra wszystkich trzeba będzie się zmobilizować i dograć nawet systemem środa-weekend.
To wyjątkowa sytuacja i musimy podejść do niej wyjątkowo.

Eryk
4 miesięcy temu

Perez a dlaczego kluby z okregowki maja upasc ? Przecież biorąc pod uwagę sytuację jaka jest to kluby nie ponoszą żadnych wydatków (brak wypłaty dla trenera , brak robnych stypendow,brak oplat dla sedziow, brak oplat za transport).

Kibic
4 miesięcy temu

W lipcu klubu grać nie będą , bo wszelkie deklaracje / umowy zawodników itp obowiązują do końca czerwca .