AKTUALNOŚCI
Jacek Krzynówek idolem fanów RKS

W różnoraki sposób kibice próbują załatać przerwę w rozgrywkach ligowych i pucharowych. Fani beniaminka III ligi RKS Radomsko stworzyli Top Listę piłkarzy grających w tym klubie w latach 1979 – 2020. Triumfował bezapelacyjnie Jacek Krzynówek, przed Igorem Sypniewskim oraz Radosławem Kowalczykiem. Na miejscu czwartym uplasował się natomiast Bogdan Jóźwiak.

kurtki zimowe sportowe keeza

Z kolei na miejscu piątym ex aequo trzech piłkarzy: Sebastian Tomasiak, Rafał Dopierała i Leszek Iwanicki. Na ósmym, też ex aequo: Robert Kurek i Piotr Mandrysz. Na dziesiątym natomiast Sławomir Majak, Tomasz Borkowski oraz Zdzisław Leszczyński.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Michas

Prawda jest taka że obecny klub niesłusznie przyjmuje sobie historię zasłużonego w mięsie RKS Radomsko . Obecny twór powstał na mechaniku radomsko który miejsce w okręgówce dostał od czarnych radomsko . Jacek krzyżówek grał w RKS ale nie tym tak jak i inni wymienieni. Ktoś zaraz powie o ŁKS o Widzewie itd. Właśnie to w Polsce jest głupie . Zaraz padnie Arka Gdynia założą nowa i powiedzą że ciągną tradycje . Nie można tak

Rks

Nie grał bo zobaczył pseudo prezesów pichit koniarski, ale teraz żałuję bo mialby buty badura do grania

Jarosław K

a to Krzynówek grał w Mechaniku Radomsko?

RKS

Niewiem jakim trzeba być, żeby nominować sprzedawczyków. Krzynówek się wypiął na RKS i też niewiem czym wszystkim imponuje. Na stadionie się tak często pojawia… Ciekawe czy pamięta w ogóle gdzie jest Brzeźnicka 26.

Marek

Kapsel to jest gość!