AKTUALNOŚCI
A może tak podzielić ligi na pół?

Ciekawą propozycją dokończenia sezonu 2019/2020 zawarł w mailu jeden z piłkarskich działaczy spod Sieradza. Jeśli na początku, lub w połowie maja możliwe byłoby wyjście na boisko, to jego zdaniem wszystkie niskie klasy rozgrywkowe można podzielić na pół (grupa mistrzowska i spadkowa). Zespoły z czołówki zagrałyby jeden mecz między sobą, podobnie jak drużyny z dolnej części tabeli.

dresy sportowe keeza

A jakie jest zdanie naszych czytelników? Może ktoś ma inną propozycję? Prosimy pisać w komentarzach. Wszystkie sugestie przekażemy prezesowi ŁZPN Adamowi Kaźmierczakowi.

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
działacz1
3 miesięcy temu

Szara eminencja, a kogo w obecnej sytuacji interesuje niesmak tych klubów. Jest jak jest jeśli mają kluby awansować to i muszą spaść. Tak samo jak i drużyny z miejsc spadkowych mogą mieć niesmak Ci z 4 czy 5 miejsca w tabeli bo chcieli powalczyć o awans. Taka sama sytuacja jest na dole jak i na górze niesmak zawsze będzie nie tylko u tych co spadną ale i u tych co nie awansują a potencjalnie mogli. z drugiej strony czytam głosy że podział na grupy to absurd. Ja uważam właśnie inaczej, skoro nie jesteśmy w stanie rozegrać sytuacji, a sytuacja na… Czytaj więcej »

Arek
3 miesięcy temu

Tutaj był już jeden bardzo ważny wpis – co z tego że nawet KTOŚ zdecyduje o możliwości gry jak żaden (podkreślam ŻADEN) wójt, burmistrz, prezydent nie pozwoli na grę na obiekcie który jest własnością gminy. Także dajmy już spokój odnośnie tego sezonu, gratulacje dla mistrzów i mistrzostwa się już skończyły. A dla wszystkich czytelników Łódzkiego Futbolu dużo zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

1 4 5 6