AKTUALNOŚCI
Stadion pnie się w górę

Nie ustają prace przy modernizacji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim. Obecnie ruszył kolejny etap realizacji inwestycji obejmujący budowę sali treningowej, zaplecza sportowego stadionu, trybuny otwartej oraz trybuny z zadaszeniem.

gadzety kibica keeza

 


W ramach zaplanowanych prac przewidziano także przebudowę głównej płyty boiska oraz instalację monitoringu i nagłośnienia. Na obiekcie powstanie oświetlenie hybrydowe zasilane energią wiatrową i słońcem. Budowana trybuna otwarta będzie posiadać 672 miejsca siedzące a trybuna z zadaszeniem będzie w stanie pomieścić 1423 kibiców.

Nowy obiekt Sokoła powstaje dzięki funduszom pozyskanym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Łączny koszt inwestycji oszacowano na 22 mln złotych. W roku 2010 powstała scena widowiskowa i dokonano renowacji istniejących budynków.

Z powodu rozbudowy stadionu Sokół Aleksandrów jesienią rozgrywał ligowe mecze w Rudzie Bugaj. Wszystko wskazuje na to, że i wiosną piłkarzom przyjdzie grać z daleka od siedziby klubu.

Źródło, zdjęcia: alemiasto.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments