AKTUALNOŚCI
Kluby zostały zwolnione z opłat

Wszystkie kluby piłkarskie od IV ligi do klasy B włącznie z terenu  województwa łódzkiego, decyzją zarządu Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, będą zwolnione na nowy sezon 2020/2021  z opłaty ryczałtowej na rzec łódzkiej centralnej, dokonywanej przed sezonem przez wszystkie kluby uczestniczącego w rozgrywkach różnych szczebli.

W IV lidze to 1300 złotych, klasach okręgowych 1000 złotych, klasie A – 650 złotych, a w klasie B – 300 złotych. Kluby kobiece płaciły 200 złotych. W tych opłatach mieściło  się tzw. startowe, roczna składka członkowska oraz kwota za potwierdzenie i uprawnienie dowolnej liczby zawodników do udziału w rozgrywkach ligowych.

Jedyne opłaty jakie klub będzie więc realizował na rzecz związku to te związane z transferami piłkarzy. Jeśliich nie przeprowadzi, to nie będzie płacił.

ŁZPN planuje także przekazanie dodatkowych środków finansowych dla klubów, które prowadzą szkolenie młodzieży.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Działacz
1 miesiąc temu

W takiej sytuacji powinni zablokować możliwość transferów z klubu do klubu jeżeli klub przystąpi do kolejnego sezonu. Transfery zawodników tylko i wyłącznie jeśli klub nie przystępuje do rozgrywek. I oddać klubom pieniądze za transfery w oknie wiosennym

Ola
2 miesięcy temu

Niech kluby czwartej ligi pokażą koszty roczne udokumentowane podzielić na miesiące i Lodzki związek niech zrekompensuje ,na tyle chyba ich stać ,jak będą mieli choć trochę szacunku to to zrobią i nie potrzeba będzie bojkotować rozgrywek

Działacz
2 miesięcy temu

Śmieszny jest ten lzpn ,jeżeli nie widza 4 ligi to my nie będziemy widzieć lzpn ,4 liga kosztuje trochę mniej jak 3 liga ,to my wszyscy działacze 4 ligi wycofamy drużyny ,jak nas maja gdzieś to my wycofujemy się z rozgrywek ,proszę wszystkich działaczy 4 ligi

dział
2 miesięcy temu

No poszli na całość . Kluby od ex. do 3 dostaną kasę od 4 w dól do likwidacji .Danina na rzecz Łódzkiego ZPN dla zespołu w kl. O za sezon to ok. 10 tysi.zł.

Szara eminencja
2 miesięcy temu

A czy przypadkiem to nie było zawarte w tym pakiecie pomocowym który został ogłoszony przez PZPN?
Trudno żeby było inaczej jak PZPN ma przelać na konta wszystkich WZPN fundusze właśnie na ten cel, by zwolnić kluby z tych opłat.