AKTUALNOŚCI
W Rząśni w poniedziałek podejmą decyzję

Zwycięzca sieradzkiej klasy okręgowej, którym okazał się zespół Czarnych Rząśnia, nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji czy będzie chciał grać w IV lidze łódzkiej. To ma się wyjaśnić w najbliższy poniedziałek kiedy zbierze się zarząd klubu i będzie na ten temat dyskutował. Trener Czarnych Tomasz Filipiak przyznał, że awans spadł na klub jak grom z jasnego nieba.

My już graliśmy w IV lidze i wiemy czym to się je. Mamy silny zespół na klasę okręgową, ale nie wiem, czy to wystarczy aby grać z powodzeniem w IV lidze. To duży przeskok. W poniedziałek zbierzemy się wraz z zarządem klubu i będziemy rozmawiać. W przyszłym sezonie do rozegrania może być aż 38 lub nawet 40 meczów. Do tego potrzebna jest szeroka kadra zawodników. Na pewno rozważymy wszelkie za i przeciw co do naszej gry w IV lidze łódzkiej – powiedział Filipiak.

8
Dodaj komentarz

8 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Xyz

Wiadomo cos czy Rząśnia bedzie grac w IV lidze????

Wielki

Do lis w kurniku!!! Ligi do klasy okręgowej to jest Tylko gra o pietruszkę. Czy oni grają czy nie to nie ma wielkiego znaczenia. O awansie nie ma mowy bo brak pieniędzy a choc by były to trzeba 80% zawodników wymienić a to znowu pieniądze.

zibi

to niech wezmą chłopaków z DZIAŁOSZYNA co grają za darmo