AKTUALNOŚCI
Aktywna pomoc łódzkich sędziów

WS Łódź pomaga to hasło akcji arbitrów z Wydziału Sędziowskiego w Łodzi. Poprzez szereg aktywności wsparli oni zbiórki charytatywne dla chorych dzieci. Akcja połączyła szlachetny cel wraz z treningiem w czasie pandemii Covid-19. Zadaniem dla uczestników biorących udział w zabawie było zrobienie jak największej liczby pompek i nagranie filmiku pokazującego tę czynność.

Ostatnim krokiem było przelanie kwoty pieniędzy równej ilości powtórzeń na konto WS Łódź. Przyjęto zasadę 1 pompka to 1 złotówka. Część osób łączyła robienie pompek z bieganiem, jeżdżeniem rowerem, wykonywaniem brzuszków lub przysiadów. Pomysłodawcą akcji był Jakub Jaskulski, który zapoczątkował przedsięwzięcie pokazując w mediach społecznościowych wykonane przez siebie pompki. Na koniec filmu nominował kolejne osoby. W ten sposób następni uczestnicy bili kolejne rekordy i wpłacali pieniądze.

Do akcji przyłączyli się również łódzcy sędziowie szczebla centralnego oraz Przewodniczący WS Łódź Tomasz Radkiewicz. Zebrane środki zostały podzielone i przelane na konta Tosi Popławskiej z Gdyni i Kacpra Żarysa, który jest zawodnikiem Milan Club Polonia Łódź.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments