AKTUALNOŚCI
Kluby z Tomaszowa postawione pod ścianą

Działacze AP UKS Mazovii, Pilicy Tomaszów i TMF Tomaszów domagają się od Urzędu Miasta, w otwartym liście do prezydenta Marcina Witko, uwzględnienia w harmonogramie boisk przy ul. Nowowiejskiej. Chodzi o treningi, które zdaniem przedstawicieli klubu, może odbywać jedynie Lechia Tomaszów. W liście, który zamieszczamy, działacze czują się zaskoczeni zmianą harmonogramu.

/…/Prosimy aby potrzeby naszych piłkarzy również były wzięte pod uwagę przez pracowników Urzędu Miasta. Jesteśmy w stanie również zaproponować alternatywne rozwiązanie /…/ – czytamy w liście.

List podpisany został przez prezesa UKS Mazovia Marcina Suskiego oraz osoby reprezentujące Stowarzyszenie Uczniowskie KS Pilica i AP TMF Tomaszów Mazowiecki.

Scan 1

Scan 2

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
4 miesięcy temu

Najgorsze jest to ze ten caly syf na Lechii jest wlasnie tuszowany aby nikt nie ucierpial z „kolegow”. Zaorac to dziadostwo.

Luca
4 miesięcy temu

Sytuacja z Tomaszowa zaczyna przypominać to co się dzieje w Piotrkowie Trybunalskim od kilku ładnych lat

kibic
4 miesięcy temu

BURACTWO PIS wychodzi na każdym kroku

koma
4 miesięcy temu

Kiedy skończy się to „państwo w państwie” w Polskim sporcie???

Czemu zawsze te kluby które maja drużyny w ligach będą całowane po d… przez urzędników, a te kluby co robią największą i najtrudniejszą robotę, bo pracują tylko z dziećmi będą uważane za piąte koło u wozu? Skąd się to bierze?