AKTUALNOŚCI
ŁZPN: IV liga ma wystartować 1 sierpnia

Łódzki Związek Piłki Nożnej w przesłanej klubom uchwale w sprawie zakończenia rozgrywek sezonu 2019/2020 określił daty rozpoczęcia sezonu 2020/2021 w prowadzonych przez siebie klasach rozgrywkowych. Wydział Gier i Ewidencji ma przygotować terminarz IV ligi łódzkiej z założeniem jego rozpoczęcia 1 sierpnia 2020 roku.

8 sierpnia ma ruszyć sezon w czterech klasach okręgowych, 15 sierpnia rozpoczną rozgrywki rundy jesiennej kluby z klasy A i klasy B, a 22 sierpnia drużyny młodzieżowe. Oprócz tego ŁZPN zamierza przeprowadzić rozgrywki wojewódzkiego Pucharu Polski w dniach od 15 lipca do 15 sierpnia 2020 roku. Pełna treść uchwały znajduje się w załączniku.

Uchwała ŁZPN

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

Do obiektywny -badz na bieżąco masz nieaktualne info

Miko
1 miesiąc temu

Obiektywny – przesunęli tą decyzję na sezon 2021/2020. W sezonie 2020/21 rozgrywki trzeciej ligi jeśli chodzą o „naszą” grupę będzie prowadził Łódzki Związek Piłki Nożnej. Mam nadzieję że składy poszczególnych lig oraz terminarze bedą w miare wcześnie.

Obiektywny
1 miesiąc temu

Do Kibic: jeśli dobrze kojarzę był komunikat że od nowego sezonu rozgrywki 3 ligi przejmuje PZPN.

Kibic
1 miesiąc temu

A kiedy ma ruszyć 3 liga???chyba LZPN w tym sezonie ja prowadzi jest ważniejsza niz 4 liga…zawodnicy i trenerzy musza wiedziec czy maja trenować w nieskończoność czy zawiesić działalność na zawsze.