AKTUALNOŚCI
Oficjalnie: Artur Derbin odszedł z GKS

To już nie jest nieoficjalna informacja. GKS Bełchatów potwierdził, że po dwóch latach z funkcją trenera pierwszej drużyny GKS Bełchatów pożegnał się Artur Derbin. Kontrakt szkoleniowca został rozwiązany w czwartek (28 maja) za porozumieniem stron. Nieoficjalnie wiadomo, że Derbin ma objąć GKS Tychy, a bełchatowian we wtorkowym spotkaniu z Sandecją poprowadzi Marcin Węglewski.

W najbliższych dniach zespół będzie przygotowywany pod okiem dotychczasowych trenerów-asystentów: Kacpra Jędrychowskiego, Patryka Rachwała i Sebastiana Łukiewicza.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
1947
1 miesiąc temu

Nie da się tak funkcjonować a dłuższą metę, nic się nie zmieni jeśli nie pojawi się nowy sponsor….. Szkoda, że z powodu COVID – 19 upadła sprawa potencialnego inwestora który był zainteresowany pomocą GKS-owi. Trzeba się liczyć z tym, że spadamy do 2 ligi… A co dalej, jeśli nie będzie stabilności finansowej to dalej równia pochyła w dół..

Michal
1 miesiąc temu

Na trenera GKS polecam Marcin Zimoch, były zawodnik GKS, obecnie trener koordynator w Omedze Kleszczow. Myślę że to byłby odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Nasz , swój, lokalny warto dać szansę.

OLDBOY
1 miesiąc temu

chętnie poprowadzę GKS …tyle że nie jestem z PIS