AKTUALNOŚCI
WOY Bukowiec wycofał się z rozgrywek

W sezonie 2020/2021 w klasie B nie zagra zespół WOY-a Bukowiec Opoczyński. Klub, w którego barwach przed laty grał reprezentant Polski Grzegorz Piechna, mocno podupadł organizacyjnie. Po III i IV lidze pozostało jedynie wspomnienie, a WOY ostatnio grał zaledwie w klasie B. Nawet występy w najniższej klasie przerosły najwidoczniej możliwości klubu z Bukowca.

dresy sportowe keeza

Wiceprezes WOY-a Wiesław Babis przesłał do piotrkowskiej delegatury ŁZPN pismo, w którym poinformował o wycofaniu zespołu z seniorskiej piłki. W latach świetności WOY grał w IV lidze łódzkiej, a w sezonie 2008/2009 nawet w III lidze łódzko-mazowieckiej. W 2012 roku WOY został wycofany z IV ligi, z powodu tego, jak ćwierkały wróble z Sobawin, iż ówczesny prezes OZPN Piotrków nie załatwił głównemu sponsorowi biletów na EURO 2012.

Później klub grający na boisku przy miejscowej masarni i ubojni świń zgłoszony został do klasy A. Awansował na sezon do klasy okręgowej, ale w ostatnich latach grał już tylko na najniższym szczeblu w seniorskiej piłce.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Vato mulatto
1 miesiąc temu

Co się pobawili w piłkę, to ich.

Mart
1 miesiąc temu

Pan Wiesiek zasłużony dla regionu piłkarski pasjonat, szkoda że nie ma kto już wesprzeć Klubu. Chłopaki się rozejdą po okolicznych Klubach

Jarosław K
1 miesiąc temu

pajace z Bukowca

:)
1 miesiąc temu

Eh. Zaczyna się..