AKTUALNOŚCI
Puchar Polski województwa łódzkiego

W siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano rundę wstępną i pierwszą Pucharu Polski na sezon 2020/2021 nie tylko okręgu łódzkiego, ale również okręgów piotrkowskiego, sieradzkiego i skierniewickiego. Mecze zaplanowano na 18 i 19 lipca. Przypominamy, że nadal trwają pucharowe rozgrywki sezonu 2019/2020 na szczeblu województwa łódzkiego.

Promocja plecaki sportowe keeza

Pary rundy pierwszej okręgu piotrkowskiego
Rol-Best Bujny – Polonia Gorzędów
AKP forBET Pogrom Radomsko – LUKS Gomunice
LKS Białaczów – MGKS Drzewica
KS Grocholice – Astoria Szczerców
Alfa Kleszczów – GKS II Bełchatów
Warta Pławno – Victoria Żytno
GKS Bełchatów (juniorzy) – Grabka Grabica
Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Omega II Kleszczów
Relax Czerniewice – Stal Niewiadów
GUKS Gorzkowice – Świt Kamieńsk
LKS Mniszków – Szczerbiec Wolbórz
RKS Rzeczyca – LKS Lubochnia
LKS Wola Krzysztoporska – Włókniarz Moszczenica
Kasztelan Żarnów – Olimpia Wola Załężna

Pary rundy wstępnej okręgu sieradzkiego

Park Starzenice – KS Radoszewice
Amatorzy Zapolice – Olimpia Karsznice
LZS Chrząstawa – LZS Rębieskie
Centra Walichnowy – GKS Czastary
LUKS Bałucz – Pisia Zygry
LKS Wola Będkowska – RKS Rychłocice
Ekolog Wojsławice – LKS Kamienna
Widawia Widawa – UMKS Korab Łask
LZS Trębaczew – Płomień Makowiska
KS Kraszkowice – Zawisza Pajęczo
LZS Wydrzyn – Orzeł Wola Wiązowa
Victoria Skomlin – Sparta Mokrsko
Ostrowia Ostrówek – LZS Pyszków
GKS Siemkowice – Orion Olewin
KS Czarnożyły – Jaga Lututów
LZS Wrońsko – Pogoń II Zduńska Wola
UKS Wiewiórczyn – LGKS Charłupia Mała

Pary rundy pierwsza okręgu skierniewickiego

Sokół Popów – GKS Bedlno
Fenix Boczki – Olimpia Chąśno
LKS Grabice – GLKS Wołucza
Meteor Reczyce – Victoria Bielawy
GKS Głuchów – Olimpia Jeżów
Astra Zduny – Korona Wejsce
Victoria Zabostów – Pogoń Bełchów
Korona Stary Dwór – Manchatan Nowy Kawęczyn
Naprzód Jamno – Zryw Wygoda
Oldboy Mazovia Rawa Mazowiecka – Orlęta Cielądz
Start Złaków Borowy – Pelikan II Łowicz
Sokół Regnów – Mazovia Rawa Mazowiecka
Sobpol Konopnica – Juvenia Wysokienice
Muskador Wola Pękoszewska – GLKS RZD Żelazna
Vagat Domaniewice – Macovia Maków
Dar Placencja – Unia II Skierniewice
Widok Skierniewice – Olympic Słupia
Pogoń Godzianów – wolny los

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Szara eminencja
14 dni temu

To dopiero pary rundy wstępnej, trochę cierpliwości.

Rksa
14 dni temu

A Rks nie gra w pucharze?