AKTUALNOŚCI
Hubert Błaszczak trenerem Lechii Tomaszów

Znamy nazwisko nowego szkoleniowca trzecioligowej (?) Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zespół ma poprowadzić 27-letni Hubert Błaszczak (na zdjęciu). Ostatnio trenował KS Łomianki (IV liga mazowiecka). Jest również założycielem Professional Football Group, która pomaga zawodnikom w planowaniu oraz przebiegu kariery piłkarskiej.


keeza komplety sportowe

Błaszczak zastąpi w Tomaszowie Daniela Myśliwca, który przeniósł się do trzecioligowej Wólczanki Wólka Pełkińska. Zabrał tam ze sobą Jana Pedę (obrońca) i Wiktora Bieńka (bramkarz). Kilka propozycji z klubów z wyższych klas rozgrywkowych ma również Bartosz Snopczyński. Mało prawdopodobne aby utalentowany napastnik został w Tomaszowie Mazowieckim.

W której klasie rozgrywkowej zagra Lechia? Działacze uspokajają – ponoć uzyskanie brakującego dokumentu z ZUS to tylko formalność. Nieoficjalnie wiadomo, że chrapkę na miejsce Lechii ma Warta Sieradz, która chciałaby przy zielonym stoliku awansować do III ligi. Mało jednak prawdopodobne aby klub prowadzony przez Tomasza Jóźwika taką szansę dostał.

Zdjęcie: pracasport.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
sekcja 8
1 rok temu

27 letni człowiek pomaga innym planować przebieg kariery??
Przecież to jest wiek w którym można planować jeszcze siebie samego 😉
Pachnie lekkim narcyzem.