AKTUALNOŚCI
Sentymentalna podróż Rafała Ulatowskiego

Wielką piłką zapachniało w Piotrkowie na stadionie Concordia. Obiekt Ośrodka Sportu i Rekreacji wybrali sobie jako miejsce do przeprowadzenia treningu przed spotkaniem ze Stalą Stalowa Wola piłkarze drugoligowego Lecha II Poznań. Prowadzi je doskonale znany w Piotrkowie i Bełchatowie trener. Rafała Ulatowskiego kibice kojarzą przede wszystkim jako asystenta Leo Beenhakkera. 


tomadex wszystko dla kibica

Na szerokie trenerskie wody wypłynął jednak w Piotrcovii. Ponad dwadzieścia lat temu (1998 rok) z Bogusławem Pietrzakiem wprowadził Piotrcovię-Ptak do ówczesnej II ligi, wygrywając baraże z Arką Gdynia.

Piotrków zawsze będą mile wspominał. Tutaj pracowałem w Piotrcovii na nieistniejącym już stadionie i stąd wyruszyłem, w wieku 27 lat, na Islandię. Trzymam również kciuki za GKS Bełchatów. Zespół objął Marcin Węglewski i z tego co widzę wykonuje tam dobrą pracę. Mam nadzieję, że bełchatowianie, mimo trudnej sytuacji, utrzymają się w pierwszej lidze – powiedział Ulatowski.

Warto wspomnieć, że stadion Concordii często wybierany jest jako miejsce treningu dla ligowych drużyn, które przygotowują się do swoich meczów. Atuty są dwa: świetnie przygotowana płyta boiska oraz dobry dojazd z każdego miejsca w Polsce.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Artur
11 miesięcy temu

Trenowali na glownej plycie, gdzie zadnej druzynie nie mozna wejsc ze względu na to aby nie zniszczyc murawy.

sekcja 8
11 miesięcy temu

trenowali w tym samym miejscu co grupy młodzieżowe wszystkich piotrkowskich klubów?